Uitslag 2019

Positie Nat. Renner Team Tijd
1 D Max Walscheid Team Sunweb 4u07'02"
2 B Dries De Bondt Corendon - Circus  
3 Nl Taco van der Hoorn Team Jumbo - Visma  
4 Nl Jan-Willem van het Schip Roompot - Charles  
5 B Jens Keukeleire Lotto Soudal  
6 B Edward Theuns Trek-Segafredo + 38"
7 Nl Danny van Poppel Team Jumbo - Visma + 38"
8 F Romain Cardis Direct Energie + 38"
9 B Lawrence Naesen Lotto Soudal + 38"
10 B Roy Jans Corendon - Circus + 38"
11 B Jordi Warlop Sport Vlaanderen - Balois... + 38"
12 B Edward Planckaert Sport Vlaanderen - Balois... + 38"
13 Nl Jesper Asselman Roompot - Charles + 38"
14 Nl Piotr Havik Beat Cycling Club + 38"
15 B Jonas Rickaert Corendon - Circus + 38"
16 Nl Timo Roosen Team Jumbo - Visma + 38"
17 Nl Cees Bol Team Sunweb + 38"
18 DK Asbjorn Kragh Andersen Team Sunweb + 38"
19 B Nikolas Maes Lotto Soudal + 38"
20 B Stijn Steels Roompot - Charles + 50"
21 B Joeri Stallaert Corendon - Circus + 52"
22 Nl Dylan Groenewegen Team Jumbo - Visma + 52"
23 F Damien Touzé Cofidis, Solutions Credit... + 52"
24 B Timothy Dupont Wanty - Gobert CT + 52"
25 F Adrien Petit Direct Energie + 52"
26 B Tim Merlier Corendon - Circus + 52"
27 F Pierre Barbier Roubaix - Lille Metropole + 52"
28 B Emiel Vermeulen Roubaix - Lille Metropole + 52"
29 B Piet Allegaert Sport Vlaanderen - Balois... + 52"
30 N Herman Dahl Joker Fuel of Norway + 52"
31 Nl Arvid de Kleijn Metec-TKH Continental CT + 52"
32 d Max Kanter Team Sunweb + 52"
33 B Christophe Noppe Sport Vlaanderen - Balois... + 52"
34 N Bjorn Tore Nilsen Hoem Joker Fuel of Norway + 52"
35 B Kenneth Vanbilsen Cofidis, Solutions Credit... + 52"
36 B Bert De Backer Vital Concept - B&B Hotel... + 52"
37 It Matteo Moschetti Trek-Segafredo + 52"
38 B Amaury Capiot Sport Vlaanderen - Balois... + 52"
39 Nl Brian van Goethem Lotto Soudal + 52"
40 Nl Sjoerd Bax Metec-TKH Continental CT + 52"
41 B Bert Van Lerberghe Cofidis, Solutions Credit... + 52"
42 F Hugo Hofstetter Cofidis, Solutions Credit... + 52"
43 Nl Stef Krul Metec-TKH Continental CT + 52"
44 DK Casper Pedersen Team Sunweb + 52"
45 B Maarten Wynants Team Jumbo - Visma + 52"
46 CAN Adam De Vos Rally UHC Cycling + 52"
47 B Michael Van Staeyen Roompot - Charles + 52"
48 Nl Roy Curvers Team Sunweb + 52"
49 Nl Martijn Tusveld Team Sunweb + 52"
50 Nl Lars van Den Berg Metec-TKH Continental CT + 52"
51 B Floris De Tier Team Jumbo - Visma + 52"
52 Nl Mathijs Paasschens Wallonie Bruxelles + 52"
53 Nl Martijn Budding Beat Cycling Club + 1'13"
54 Nl Koen de Kort Trek-Segafredo + 1'22"
55 B Boris Vallée Wanty - Gobert CT + 1'26"
56 B Kris Boeckmans Vital Concept - B&B Hotel... + 1'26"
57 B Thimo Willems Sport Vlaanderen - Balois... + 1'26"
58 N Fridtjof Roinas Joker Fuel of Norway + 1'33"
59 Nl Wesley Kreder Wanty - Gobert CT + 1'42"
60 B Jelle Wallays Lotto Soudal + 2'51"
61 B Pieter Vanspeybrouck Wanty - Gobert CT + 3'12"
62 N Andreas Vangstad Joker Fuel of Norway + 5'28"

 

 

bron: Cycling Vlaanderen

 

Middelkerke

Kon. Wielrijdersbond Flandria Lichtervelde vzw

Oude Bruggeweg 7, 8810 Lichtervelde

info@omloopvanhethoutland.be

lichtervelde logo

© 2017 Koninklijke Wielrijdersbond Flandria Lichtervelde vzw All Rights Reserved. Designed By Denys & Butstraen