Uitslag 2021

 

Van der Hoorn finishte solo, met een kleine voorsprong op het peloton. Z'n ploegmaat Danny Van Poppel spurtte naar de tweede plaats. Gerben Thijssen van Lotto was derde. Van der Hoorn heeft de zege niet gestolen, hij reed zowat 70 kilometer op kop, eerst samen met Jonas Rickaert, en toen die zich weer liet inlopen nog even met Guillaume Van Keirsbulck. In het slot sprong de Nederlander weg, en hield dus een kleine voorsprong over aan de streep. © tekst en verslag: Focus-WTV.

Rnk Rider Team UCI Pnt Time
1 VAN DER HOORN Taco Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux 125 75 3:57:19
2 VAN POPPEL Danny Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux 85 55 0:04
3 THIJSSEN Gerben Lotto Soudal 70 40 ,,
4 DUPONT Timothy Bingoal Pauwels Sauces WB 60 32 ,,
5 DAINESE Alberto Team DSM 50 28 ,,
6 DE KLEIJN Arvid Rally Cycling 40 24 ,,
7 STEWART Campbell Black Spoke Pro Cycling Academy 35 20 ,,
8 MARIT Arne Sport Vlaanderen - Baloise 30 18 ,,
9 D'HEYGERE Gil Tarteletto - Isorex 25 16 ,,
10 BLIKRA Erlend Uno-X Pro Cycling Team 20 14 ,,
11 ANIOŁKOWSKI Stanisław Bingoal Pauwels Sauces WB 15 12 ,,
12 FLYNN Sean SEG Racing Academy 10 10 ,,
13 VAN STAEYEN Michael EvoPro Racing 5 8 ,,
14 JOSEPH Thomas Tarteletto - Isorex 5 7 ,,
15 DE BIE Sean Bingoal Pauwels Sauces WB 5 6 ,,
16 SIEMONS Stijn EvoPro Racing 3 5 ,,
17 BROEX Victor Metec - Solarwatt p/b Mantel 3 4 ,,
18 ZIJLAARD Maikel SEG Racing Academy 3 3 ,,
19 VAN SCHIP Jan-Willem BEAT Cycling 3 2 ,,
20 DE BONDT Dries Alpecin-Fenix 3 1 ,,
21 STOCKMAN Abram Team SKS Sauerland NRW 3   ,,
22 HOHMANN Lars Metec - Solarwatt p/b Mantel 3   ,,
23 HAVIK Yoeri BEAT Cycling 3   ,,
24 COTÉ Pier-André Rally Cycling 3   ,,
25 SEXTON Tom Black Spoke Pro Cycling Academy 3   ,,
26 BOUTS Jordy BEAT Cycling     ,,
27 DE VREESE Laurens Alpecin-Fenix     ,,
28 EEKHOFF Nils Team DSM     ,,
29 AASVOLD Kristian Team Coop     ,,
30 HODAPP Johannes Team SKS Sauerland NRW     ,,
31 DE POORTER Maxime Tarteletto - Isorex     ,,
32 VERHOFSTADT Thibau Tarteletto - Isorex     ,,
33 EYSKENS Jeroen EvoPro Racing     ,,
34 RICKAERT Jonas Alpecin-Fenix     ,,
35 PAULUS Milan SEG Racing Academy     ,,
36 VAN POPPEL Boy Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux     ,,
37 SÜTTERLIN Jasha Team DSM     ,,
38 DE MAEGHT Dorian Bingoal Pauwels Sauces WB     ,,
39 KOCH Christian Team Lotto - Kern Haus     ,,
40 KNOLLE Jon Team SKS Sauerland NRW     ,,
41 NISU Oskar EvoPro Racing     ,,
42 MCDUNPHY Conn EvoPro Racing     ,,
43 SVESTAD-BÅRDSENG Embret Team Coop     ,,
44 HAVIK Piotr BEAT Cycling     ,,
45 JOYCE Colin Rally Cycling     ,,
46 OTTEMA Rick Metec - Solarwatt p/b Mantel     ,,
47 MARCHAND Gianni Tarteletto - Isorex     ,,
48 MARSMAN Tim Metec - Solarwatt p/b Mantel     ,,
49 DAY Thomas SEG Racing Academy     ,,
50 WATTS Kiaan Black Spoke Pro Cycling Academy     0:12
51 TARLTON Alexander Team Lotto - Kern Haus     ,,
52 BENDIXEN Louis Team Coop     0:19
53 VAN DEN DOOL Jens Metec - Solarwatt p/b Mantel     ,,
54 VAN KEIRSBULCK Guillaume Alpecin-Fenix     0:26
55 VERGAERDE Otto Alpecin-Fenix     ,,
56 FRISON Frederik Lotto Soudal     ,,
57 DE TIER Floris Alpecin-Fenix     ,,
58 GOEMAN Andreas Tarteletto - Isorex     ,,
59 VAN GILS Maxim Lotto Soudal     ,,
60 DREßLER Luca Team Lotto - Kern Haus     0:35
61 VANSPEYBROUCK Pieter Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux     0:43
62 DEVRIENDT Tom Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux     ,,
63 PLANCKAERT Baptiste Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux     ,,
64 PAQUOT Tom Bingoal Pauwels Sauces WB     ,,
65 GRIGNARD Sébastien Lotto Soudal     ,,
66 PAASSCHENS Mathijs Bingoal Pauwels Sauces WB     ,,
67 DE LANGE Thijs Metec - Solarwatt p/b Mantel     0:54
68 COMBAUD Romain Team DSM     0:58
69 WHITE Alexander Black Spoke Pro Cycling Academy     1:09
70 RESELL Erik Nordsaeter Uno-X Pro Cycling Team     1:29
71 SAUGSTAD Lars Uno-X Pro Cycling Team     ,,
72 HOELGAARD Daniel Uno-X Pro Cycling Team     ,,
73 VAN ROOY Kenneth Sport Vlaanderen - Baloise     1:44
74 DE BUYST Jasper Lotto Soudal     1:53
75 JOHANSEN Julius Uno-X Pro Cycling Team     2:01
76 DE VOS Adam Rally Cycling     3:19
77 VAN POUCKE Aaron Sport Vlaanderen - Baloise     3:35
DNF FONT Bernat EvoPro Racing     -
DNF CZASA Moritz Team Lotto - Kern Haus     -
DNF SALMON Martin Team DSM     -
DNF DISSEL Bram BEAT Cycling     -
DNF STOCKMAN Michiel Team SKS Sauerland NRW     -
DNF BOUWMANS Dylan Metec - Solarwatt p/b Mantel     -
DNF ORINS Robin Black Spoke Pro Cycling Academy     -
DNF NEFFGEN Tim Team SKS Sauerland NRW     -
DNF GOOSSENS Kobe Lotto Soudal     -
DNF RASCH Jesper SEG Racing Academy     -
DNF GHYS Robbe Sport Vlaanderen - Baloise     -
DNF HALVORSEN Kristoffer Uno-X Pro Cycling Team     -
DNF CHRÉTIEN Charles-Étienne Rally Cycling     -
DNF HJEMSÆTER Olav Team Coop     -
DNF VABØ Tore Andre Team Coop     -
DNF VAN DEN BRANDE Julien Tarteletto - Isorex     -
DNF WILLEMS Thimo Sport Vlaanderen - Baloise     -
DNF BASSETT Stephen Rally Cycling     -
DNF DENZ Nico Team DSM     -
DNF KUHN Jan Team Lotto - Kern Haus     -
DNF PEDERSEN Casper Team DSM     -
DNF DREGE André Team Coop     -
DNF KOCH Jonas Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux     -
DNF MUDGWAY Luke Black Spoke Pro Cycling Academy     -
DNF MONK Cyrus EvoPro Racing     -
DNF BORRESCH Julian Team SKS Sauerland NRW     -
DNF APERS Ruben Sport Vlaanderen - Baloise     -
DNF DE KETELE Kenny Sport Vlaanderen - Baloise     -
DNF DRAKOS Nikolas SEG Racing Academy     -
DNF KRUL Wessel SEG Racing Academy     -
DNF BUDDING Martijn BEAT Cycling     -
DNF MOLLY Kenny Bingoal Pauwels Sauces WB     -
DNF ABRAHAMSEN Jonas Uno-X Pro Cycling Team     -
DNF MUSEEUW Stefano BEAT Cycling     -
DNF MERLIER Tim Alpecin-Fenix     -

 

bron: www.procyclingstats.com

 

middelkerke klein2

Kon. Wielrijdersbond Flandria Lichtervelde vzw

Oude Bruggeweg 7, 8810 Lichtervelde

info@omloopvanhethoutland.be

lichtervelde logo2

© 2017 Koninklijke Wielrijdersbond Flandria Lichtervelde vzw All Rights Reserved. Designed By Denys & Butstraen